“הוט דיל דיירקט”- אודות החברה

Posted: May 15, 2013 in "הוט דיל דיירקט" אודות החברה

החברה נוסדה בתחילת שנת 2011 ע”י עינת ביתן (עם ניסיון בתחום השיווק של מעל 20 שנה , המביאה עימה ניסיון מוכח בתחום ומבינה את הצורך של הלקוח לקבל מוצרים איכותיים ושירות מהרמה הגבוהה ביותר בשוק).

חברת “הוט דיל דיירקט” מציבה בראש סדר העדיפויות שלה, מאז הוקמה את התפישה לפיה הלקוח קודם לכל. בין אם באמצעות שירות קשוב וענייני ובין אם בעזרת חבילות מוצרים ופתרונות תשלום המותאמים לפרופיל הלקוח.

בנוסף להיותה משווקת, החברה הינה יבואנית בלעדית של מוצרים רבים, נקודה נוספת חשובה שעולה מיתרון זה היא שעובדה זו מאפשרת לחברה לצמצם את פערי התיווך וכתוצאה מכך לספק לצרכן את המחירים הזולים ביותר בשוק.

נכס חשוב נוסף עבור “הוט דיל דיירקט” הינו ההון האנושי האיכותי המניע את החברה. העובדים, אשר ממוקמים במשרדי החברה בראשון לציון, מציגים מערך שירות לקוחות איכותי במיוחד, העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר במתן שירות. לחברה יש מוקד אשר מספק מענה מסביב לשעון על מנת לתת ללקוח את השירות הטוב ביותר בכל זמן נתון.

החברה פועלת בשני מישורים עיקריים :

1.מכירות אינטרנטיות בצורות שונות וממיטב הספקים בשוק.

2.מוקד טלמרקטינג.

תוך מאמץ תמידי לחזק את הקשר האישי עם הלקוח ולזכות בנאמנותו המתמשכת וכתוצאה מהעובדה כי חברת “הוט דיירקט” תופסת עצמה כמתכתבת עם מגמות עולמיות חדשות בשיווק, חברת “הוט דיל דיירקט” שמה לה למטרה לייצר מעין קהילה “מקוונת” אשר באמצעותה תוכל החברה לפנות לקהל הקונים שלה דרך המדיות החברתיות השונות, לזהות את הצרכים של קהל היעד שלה אשר פונים למדיות אלו על מנת לייצר עבורם פתרונות ממוקדים ואולי אף ללמוד באמצעות קהילה זו דברים חדשים אודות קהל הצרכנים שלה.

מוקד הטלמרקטינג – תפקידו של המוקד הוא לענות על צרכי הלקוח שאינו נוהג לבלות באתרי האינטרנט השונים מסיבה כזו או אחרת, ולתת לו שירות עד הבית.

החברה משווקת את מוצריה במגוון קטגוריות ובין לקוחות החברה נמצאים מוסדות, רשתות, חברות וחנויות פרטיות מהמובילות בשוק.

שירות מהיר ואדיב, שיווק נכון ותימחור הוגן הפכו את “הוט דיל דיירקט” לחברה אשר קונה לה אט אט שם של כבוד בנישת ה”שיווק הישיר” ומחזקת את מעמדה עם השנים.

ניתן לפנות אלינו למוקד שירות הלקוחות ל- 072-2772225

כתובת האתר שלנו: הוט דיל סופרמרקטינג hdeals.co.il

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s